Korytná - Staré Město 2:1 (1:0)

15.04.2009 12:25

Branky: 22. Suchý R., 50. Bachůrek M. - 81. Žajdlík J. ŽK: 58. Kalný R., 84. Navláčil O. (Korytná). Diváci: 210. Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jaroslav Dlapa (laik), Pavel Vlček (laik).
Korytná: Málek M. - Vacula J., Suchý R., Navláčil O., Málek M., Kalný R. (79. Vodný S.), Josefík O. (89. Růžička L.), Flasar V., Chytil R., Bublík I., Bachůrek M. (57. Medůsek M.). Trenér: Michal Málek.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Vlček P., Vaněk T., Šobáň P. (78. Svoboda O.), Ševčík I. (61. Doseděl K.), Rosůlek P., Panáček M., Daťko J., Botek J., Abrahám R. Trenér: Zdeněk Cebula.
Zápas před výbornou diváckou kulisou se hrál za nádherného počasí. Obě mužstva byla aktivní od úvodních minut, hned v té 2. Botkovu hlavičku domácí vykopli z brankové čáry. V 7. minutě mohli skórovat domácí, ovšem Navláčilova střela šla těsně vedle. Ve 22. minutě zbytečně fauloval Panáček Suchého, který s přehledem penaltu proměnil ve vedoucí branku. Šobáň mohl vyrovnat ve 33. minutě, domácí ale střelu odvrátili. Ve 39. minutě kopal trestný kop Suchý, hostující obrana však byla na místě. Ve 48. minutě měl Rosůlek vyloženou šanci, ale nastřelil jen Málka. O dvě minutypozději šli domácí do dvoubrankového vedení zásluhou Bachůrka. V 81. minutě se ke slovu dostali i hosté, kteří zásluhou Žajdlíka snížili na konečných 2:1 pro domácí.
Nejlepší hráči: Roman Suchý - Roman Abrahám