Korytná - Havřice 3:2 (1:0)

26.05.2009 18:49

Branky: 21., 57., 63. Bachůrek M. - 73. Rachůnek T., 97. Vrága J. ŽK: 65. Vacula J. - 65. Masařík P., 79. Vrága J. Diváci: 310. Rozhodčí: Bohumil Čikl - Jaroslav Dlapa (laik), Dušan Sedláček (laik).
Korytná: Málek M. - Vodný S. (93. Flasar J.), Vacula J., Suchý R., Navláčil O., Medůsek M., Málek M., Josefík O. (87. Kurtin M.), Flasar V., Bublík I., Bachůrek M. Trenér: Michal Málek.
Havřice: Rachůnek T. - Zemánek O. (63. Vrága J.), Slavíček P., Rachůnek T., Masařík P., Masařík M., Kadlčík Z., Gajdůšek M., Franc Z., Doležálek D. (63. Rachůnek J.), Dlapa M. Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Za krásného počasí před početnou diváckou kulisou se hrál v Korytné bojovný fotbal se šťastným koncem pro domácí. Nejprve se obě mužstva oťukávala a ve 21. minutě Bachůrek otevřel skóre na 1:0 pro domácí. Hosté poté měli převahu, ale domácí podržel brankář, který třemi bravurními zákroky nedovolil hostům do přestávky skorovat. Hosté trochu podcenili nástup do 2. poločasu a Bachůrek zvýšil z brejku na 2:0. Poté se Havřičtí trochu probudili, ale v 63. minutě čistým hattrickem zvýšil Bachůrek na 3:0. Hosté nadále dobývali domácí tvrz a v 73. minutě Rachůnek snížil na 3:1. Protože se ošetřovalo a zakopávali se míče, hlavní rozhodčí nastavil 9 minut. Hosté v 97. minutě snížili na 3:2, ale vyrovnat se jim už nepodařilo, a tak domácí zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Martin Bachůrek - Martin Masařík