Mistřice - Korytná 1:2 (1:2)

07.04.2009 11:21

Branky: 31. Kašný R. - 18., 29. Bachůrek M. Diváci: 60. Rozhodčí: Ladislav Dujíček - Jaroslav Sklenář (laik), Josef Flasar (laik).
Mistřice: Matoušek O. - Vyorálek D., Vašek J. (5. Huňka M.), Stašek L., Sklenář P., Sedláček P. (57. Haša M.), Pastyřík R., Kašný R., Kašný P., Engler I., Bilavčík M. (39. Kucharovič J.). Trenér: Milan Surový.
Korytná: Málek M. - Vacula J., Suchý R., Navláčil O., Málek M., Josefík O. (46. Kalný R.), Josefík O. (83. Růžička L.), Flasar V., Chytil R., Bublík I., Bachůrek M. (63. Medůsek M.). Trenér: Michal Málek.
Za pěkného jarního počasí viděli diváci spíše bojovný fotbal, protože kombinační hře bránil hrbatý terén. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase. Úvod byl oboustranně opatrný. První kloudnější akci měli hosté, která již v 18. minutě skončila brankou. Chytrou uličku Josefíka využil Bachůrek ke střele k pravé tyči. 0:1. Nerovný terén se podepsal na druhé brance hostů. Bachůrek využil špatného odkopu obránců a střelou z velkého vápna, tentokrát k levé tyči, zvýšil na 0:2. Podobná situace se odehrála i na straně hostí, kde špatného odkopu využil Kašný a ve 31. minutě střelou z vápna překonal brankáře Málka. 1:2. Druhý poločas začali domácí náporem, ale hostující obrana si s ním poradila a diváci se již branky nedočkali. Kladem utkání byla fér hra obou mužstev, hlavní rozhodčí proto nemusel kartami napomínat ani jednoho hráče.
Nejlepší hráči: Radek Kašný - Roman Suchý