Košíky - Korytná 2:2 (2:2)

19.05.2009 16:25

Branky: 12. Uherka Z., 34. Ovsík J. - 30. Bachůrek M., 40. Josefík Ondřej ŽK: 5. Poháněl K., 53. Hastík P., 60. Ovsík M. - 55. Bublík I., 70. Navláčil O., 85. Flasar V. Diváci: 80. Rozhodčí: Jiří Vlašic - Antonín Mikulec (laik), Josef Flasar (laik).
Košíky: Pól R. - Uherka Z., Šlechta Z., Sháněl R., Přílučík L., Poháněl K. (46. Poháněl J.), Ovsík J., Němeček L., Janováč Z. (57. Ovsík M.), Hastík P., Bémer Z. Trenér: Karel Světnička.
Korytná: Málek M. - Vacula J., Suchý R., Navláčil O., Medůsek M., Málek M., Josefík O. (90. Vodný S.), Flasar V., Chytil R., Bublík I. (80. Růžička L.), Bachůrek M. Trenér: Michal Málek.
Za krásného slunečného počasí začali lépe domácí, když ve 12. minutě dal první branku Uherka po rohovém kopu střelou k tyči. Ve 30. minutě se z trestného kopu ze 25 metrů šikovně trefil hostující Bachůrek a skóre srovnal. Ve 34. minutě, také z trestného kopu, rozvlnil hostující síť domácí Ovsík a dostal domácí do vedení 2:1. Do poločasu stihl ještě vyrovnat hostující Josefík po centru, když obstřelil domácího golmana. 2:2. Druhý poločas začali opět lépe domácí, dostávali se do šancí, které však hostující golman vychytal, a tak se skóre do konce utkání nezměnilo a týmy se rozešly smírně.
Nejlepší hráči: Zdeněk Šlechta - Roman Suchý